Kilka słów o nas...

ASQ Rehabilitacja istnieje od września 2008 roku. Pomysł na stworzenie gabinetu rehabilitacji zrodził się w wyniku rozmów z pacjentami z Wołomina i okolic, których spotykaliśmy w Warszawskich Ośrodkach Rehabilitacyjnych (min: w Międzylesiu i Konstancinie).

Przygotowania do realizacji pomysłu trwały około pół roku, aż udało się wynająć i zaadoptować lokal na potrzeby współczesnej, aktywnej rehabilitacji ruchowej, w przychodni przy ulicy Kościelnej 38 (Wołomin). Gabinet został podzielony na trzy oddzielne pomieszczenia, a każde z nich odpowiednio przystosowane i wyposażone do prowadzenia wybranej terapii dla: niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pierwszych pacjentów Gabinet „ASQ Rehabilitacja” przyjął w październiku 2008r. Zajęcia indywidualne i grupowe prowadzą doświadczeni terapeuci (rehabilitanci, pedagodzy specjalni, logopeda,psycholodzy,dietetyk), którzy ukończyli wyższe uczelnie i liczne kursy specjalistyczne, dające międzynarodowe certyfikaty.

Stawiając na jakość terapii, zajęcia z pacjentami staramy się prowadzić łącząc nowoczesne metody rehabilitacji, tak, aby szybko i skutecznie zlikwidować problem każdego pacjenta, niezależnie od jego wieku i rodzaju schorzenia.


  

Responsive Free Joomla template by L.THEME