Dla Mam i niemowląt

Gimnastyka dla Mam i niemowląt to zajęcia dzięki którym odzyskasz formę i sprawność sprzed ciąży. Opieka nad maluchem nie musi wiązać się z zaniedbywaniem własnego ciała. Wręcz przeciwnie! Jako Mama potrzebujesz dobrej kondycji, aby podołać nowym wyzwaniom. Jeśli nie masz z kim zostawić swojego dziecka, a jednak zależy Ci na aktywnym trybie życia zapraszamy Cię na zajęcia, na które możesz przyjść razem z maluszkiem. Dziecko bierze udział w ćwiczeniach razem z Mamą, co stymuluje jego rozwój fizyczny i emocjonalny. Mama wzmacnia swoje ciało, szczególnie brzuch, plecy i ramiona oraz pracuje nad spalaniem tkanki tłuszczowej. Program zajęć zawiera ćwiczenia, w których dziecko wykorzystywane jest jako dodatkowe obciążenie, a także ćwiczenia, które Mama wykonuje sama, nie tracąc wzrokowego i dotykowego kontaktu z dzieckiem.

Proponowany przez nas trening ma sprawiać przyjemność Tobie i dziecku, umacniać więź rodzicielską, pomagając przy tym wrócić do figury sprzed ciąży. Jeśli jednak dziecko jest senne i nie ma ochoty na udział w zajęciach Mama może je położyć w ciepłym pokoju, który znajduje się w zasięgu wzroku i słuchu Mamy.

Zapraszamy Mamy z dziećmi w wieku od 6 tygodni do 10 miesięcy. Udział w takich zajęciach jest okazją dla Mam do nawiązania nowych znajomości, a dziecku zapewnia kontakt z rówieśnikami.


  

Responsive Free Joomla template by L.THEME